Jubiler W. Śliwiński - brylanty, pierścionki, obrączki, zegarki, biżuteria
zamknij
Koszyk jest pusty

Szybki kontakt

tel. 605 10 66 32

sklep@wsliwinski.pl

Kariera

W.ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowiska:

DORADCA KLIENTA - RZESZÓW, KATOWICE, KRAKÓW

Miejsce pracy: Galeria Rzeszów, Galeria Katowicka, Galeria Krakowska
Rodzaj pracy: pełny etat

OFERUJEMY

  • pracę w ekskluzywnym salonie jubilerskim,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowania,

  • możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach sprzedażowych oraz z branży jubilerskiej.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w sprzedaży detalicznej (mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej),

  • zaangażowania i silnej motywacji do pracy,

  • dyspozycyjności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • odpowiedzialności za powierzone mienie,

  • umiejętności pracy w zespole

oraz

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: Lublin

ZADANIA:

  • obsługa sklepu internetowego w zakresie sprzedaży biżuterii (dodawanie produktów, tworzenie opisów, realizacja zamówień internetowych i telefonicznych)

  • wstawianie i obróbka zdjęć na stronę sklepu internetowego,

  • współpraca z salonami, Działem Hurtu oraz Działem Marketingu,

  • pełna obsługa posprzedażowa klientów i obsługa reklamacji (mailing, telefon),

  • aktywna sprzedaż produktów (mailing, telefon),

  • udzielanie telefonicznej informacji o ofercie handlowej sklepu internetowego,

  • doradztwo w zakresie oferowanego towaru,

  • kontrola doboru asortymentu na stronie internetowej,

  • pozyskiwanie nowych klientów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w handlu lub w obsłudze sklepu internetowego,

  • swoboda w komunikacji z klientem,

  • obsługa programów do obróbki zdjęć,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office,

  • mile widziana znajomość podstaw HTML,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne, pracy pod presją czasu,

  • samodzielność.

CO OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • środowisko pracy promujące zaangażowanie i kreatywność,

  • system premiowy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie ofert (CV ze zdjęciem) na adres praca@wsliwinski.pl. W tytule proszę wpisać stanowisko, na które Państwo aplikują.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.