truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Atlantic

Atlantic to szwajcarska marka ze 130-letnią tradycją. Powstała w 1888 roku i początkowo nosiła nazwę Eduard Kummer Bettlach – od nazwiska założyciela oraz nazwy miejscowości siedziby firmy. W 1930 roku wprowadzono do sprzedaży pierwsze zegarki o nazwie Atlantic, a przeszło 20 lat później marka zmienia nazwę na funkcjonującą do dziś: Atlantic Watch Ltd. Logo stanowią kotwica i cyrkiel, składające się w literę A.

Zegarki Atlantic do sprzedaży w Polsce trafiły w 1950 roku. Od 2007 roku ambasadorem marki w Polsce zostaje znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Najpopularniejszym zegarkiem marki jest oddający hołd tradycji Atlantic Wordmaster 1888, który zapoczątkował linię zegarków Wordmaster.

Obecnie Atlantic posiada w ofercie kilkanaście linii zegarków, zarówno męskich, jak i damskich. Wszystkie czasomierze produkowane są w Szwajcarii. Cechuje je niezwykła precyzja wykonania i trwałość materiałów, a elegancki design sprawia, że modele są ponadczasowe. Marka kojarzy się z nieprzemijającym stylem i szykiem. Ze względu na swój klasyczny wygląd zegarki zyskują sobie szerokie grono miłośników i często wybierane są na prezent.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Atlantic, co daje gwarancję, że produkty, które posiadamy w naszej ofercie są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła. Produkt otrzymasz wraz z pudełkiem producenta i instrukcją obsługi w języku polskim. Gwarancja honorowana jest przez sieć serwisów w całej Polsce.

Sprawdź w naszym sklepie