truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Biżuteria dla Księżnej Danii

 Właściciele oraz założyciele marki W. Śliwiński, czyli Waldemar Śliwiński oraz jego żona Małgorzata sprawili niezwykle piękny prezent Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Danii Marii Elżbiecie. Na podarowanie szykownej biżuterii zdecydowali się z dwóch powodów. Po pierwsze doceniają fakt aktywnego angażowania się przez Księżną w sprawy społeczne, po drugie - nie od dziś doceniają szyk i elegancję Księżnej. Do pięknej, kunsztownej biżuterii dołączony został list, w którym można było znaleźć słowa uznania dla Księżnej. Biżuterię, która została przekazana przez Ambasadę Danii w Polsce odebrał Peter Skøtt - Zastępca Szefa Misji Ambasady Danii w Polsce.

 

Księżna przyjęła podarunek i podziękowała za niego w oficjalnym liście do Państwa Śliwińskich, w którym możemy znaleźć takie słowa: „Jej Królewska Wysokość bardzo dziękuje za tak piękną biżuterię, którą przyjęła z wielką radością”.

 

Waldemar Śliwiński tak argumentuje swoją decyzję o podarowaniu swoich wyrobów: „To dowód naszego wielkiego uznania dla zaangażowania Jej Królewskiej Wysokości w sprawy społeczne, a także w pielęgnowanie domowego ogniska. Powszechnie znana jest bowiem opinia o wysokim poszanowaniu Księżnej do rodzinnych tradycji. Wartości, które wyznaje Księżna Danii, są nam bardzo bliskie. My także od lat staramy się pomagać najbardziej potrzebującym, a także rodzinnie się wspieramy. Naszyjnik i kolczyki, które podarowaliśmy Księżnej, pochodzą z naszej Kolekcji Szczęśliwej, stworzonej z diamentów. Wierzymy, że ta biżuteria przyniesie szczęście każdemu jej właścicielowi”