truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Calvin Klein

Calvin Klein to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących domów mody na świecie. Założony został w Stanach Zjednoczonych w 1968 roku. Marka kojarzy się głównie z ubraniami, dodatkami i perfumami, ale jest również ważnym producentem zegarków i biżuterii. W 1997 roku narodził się pomysł połączenia oryginalnego designu Calvin Klein z niezawodnością marki Swatch Group – lidera na szwajcarskim rynku zegarmistrzowskim. Dzięki temu powstał nowy typ zegarka. Designer watch miał być nie tylko precyzyjnym czasomierzem wykonanym z dbałością o każdy szczegół, ale również modnym dodatkiem do stylizacji.

Zegarki firmy CK Watch to kwintesencja minimalizmu i szyku, a jakość ich wykonania deklasuje konkurentów z branży modowej. W ofercie dostępnych jest kilka linii czasomierzy męskich i damskich, które różnią się kolorem, rozmiarem, czy materiałem, ale wszystkie produkty łączy nieprzemijająca prostota formy i nowoczesny styl.

Calvin Klein to niezwykle popularne, dostępne w ponad 60 krajach zegarki, które pokochały gwiazdy. Atrakcyjny stosunek ceny do jakości sprawia jednak, że prestiż noszenia logo CK nie jest zarezerwowany jedynie dla celebrytów.

Sprawdź w naszym sklepie