truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Casio

Casio to japońska firma założona w 1946 roku. Początkowo zajmowała się produkcją sprzętu elektronicznego, a z czasem również zegarków i instrumentów muzycznych. Pierwszym zegarkiem marki Casio był wprowadzony do sprzedaży w 1974 roku „Casiotron”. Posiadał mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD i automatyczny kalendarz. W 1981 roku zadebiutował pierwszy na świecie zegarek z kalkulatorem.

Współczesne zegarki Casio znane są na rynku z bardzo dobrej jakości wykonania oraz wykorzystania najnowocześniejszych technologii. W swojej ofercie firma posiada szeroką gamę zegarków sportowych, które świetnie sprawdzają się w terenie i pod wodą. Wyposażone są często w termometr, barometr, kompas czy wysokościomierz. Popularna linia G-Shock została zaprojektowana tak, aby czasomierze były odporne na trudne warunki atmosferyczne, wstrząsy, kurz i wodę.

Ale Casio to również klasyczne, analogowe zegarki retro przypominające swoim designem styl lat 80. i 90. XX w.

Sprawdź w naszym sklepie