truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

DKNY

DKNY (Donna Karan New York) to nowojorski dom mody utworzony w 1984 roku. Jego założycielka, Donna Karan uchodzi za ikonę mody – jest jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody na świecie.

Zegarki projektowane przez markę DKNY należą do typu designer watches – zegarków modowych. Są to czasomierze, których najważniejszą cechą jest oryginalny design. Poszczególne modele są eleganckie, zachowane w subtelnej, stonowanej stylistyce i kolorystyce. Zaprojektowane zostały tak, aby służyć jako biżuteryjny dodatek. Docenią je szczególnie ci, którzy podążają za trendami i dbają o każdy szczegół swojego wizerunku: kobiety ceniące nowoczesność, minimalizm i kunszt oraz stylowi, eleganccy panowie.

Za dobrą jakość wykonania zegarków odpowiadają japońskie mechanizmy kwarcowe, które cechują się niesamowitą precyzją chodu. Niewątpliwą zaletą oferty firmy DKNY są atrakcyjne ceny zegarków.

Produkty DKNY cieszą się szerokim uznaniem użytkowników. Doceniają je także artyści, gwiazdy oraz inni projektanci mody.