truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Emporio Armani

Emporio Armani to jedna z marek włoskiego domu mody Giorgio Armani założonyego przez Giorgio Armaniego i Sergio Galeottiego w 1975 roku. Linia jest jedną z najdroższych wypuszczanych przez dom mody, ale też jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Kojarzy się z dobrami luksusowymi i elegancją. Jest to także największa dystrybucja Armaniego.

Zegarki Emporio Armani zaskakują oryginalnością, nowatorskim wzornictwem, ale także ponadczasowością i niezwykłą trwałością. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, a modele są precyzyjnie dopracowane. To jednak przede wszystkim czasomierze typu fashion, które zaprojektowane są w zgodzie z obowiązującymi trendami, a często nawet wyprzedzają modę. Stanowią biżuteryjny dodatek i dopełniają stylizację.

Emporio Armani kieruje swoje produkty do mężczyzn i kobiet w każdym wieku, dbając także o to, by pasowały do różnych stylów ubioru. W przeważającej części to jednak zegarki eleganckie, o klasycznym wzornictwie, które nigdy nie wychodzi z mody. Marka stawia sobie za cel ciągłe poszukiwanie nowych, zaskakujących rozwiązań oraz tworzenie produktów o możliwie jak najwyższej jakości.

Tworzeniu zegarków Emporio Armani towarzyszy hasło „Elegancja nie polega na tym, aby zostać zauważonym, ale żeby zostać zapamiętanym”.

Sprawdź w naszym sklepie