truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Fossil

Fossil to lider sprzedaży zegarków założony w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. Początkowo marka zajmowała się sprzedażą zegarków sprowadzonych z Japonii, ale w 1993 roku wykupiła szwajcarską firmę Zodiac Watches i wprowadziła na rynek własne modele. Czasomierze Fossil reprezentują więc szwajcarską dokładność i precyzję oraz amerykański kapitalizm, dzięki czemu stosunek jakości do ceny oferowanych produktów jest niezwykle atrakcyjny.

Swój sukces marka w dużym stopniu zawdzięcza projektantce Lynne Stafford i jej fascynacji modą lat 30., 40. I 50. XX w. Lynne stworzyła linię zegarków inspirowanych modą tamtych czasów, dzięki której zegarki Fossil podbiły serca amerykańskich konsumentów. Kolekcja wyznaczyła kierunek artystyczny marki i do dziś w designie poszczególnych modeli można dostrzec pobrzmiewający styl retro.

Współcześnie oferta zegarków marki Fossil jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno zegarki damskie, jak i męskie w różnych stylach: klasyczne, nowoczesne i sportowe, a także smartwatche, które łączą w sobie zdobycze nowoczesnej techniki i wzornictwo klasycznych modeli. Fossil to także charakterystyczne metalowe pudełka, w które pakowane są zegarki.

To właśnie dzięki uniwersalnej ofercie firma jest jednym z najpopularniejszych producentów zegarków na świecie. Czasomierze Fossil zjednują sobie fanów w każdym wieku i bardzo często wybierane są na prezent.

Sprawdź w naszym sklepie