truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Ice-Watch

Ice-Watch to młoda belgijska firma produkująca zegarki. Powstała w 2007 roku i szybko stała się popularna i modna także poza granicami ojczystego kraju. Międzynarodowy sukces marka zawdzięcza nowoczesnemu, oryginalnemu designowi zegarków. Czasomierze wykonane są z tworzywa sztucznego i silikonu – taki materiał zapewnia komfort noszenia, jest wytrzymały i może być produkowany w wielu różnych kolorach.

Zegarki dedykowane są osobom młodym duchem i gustem, które lubią wyróżniać się z tłumu. Początkowo projektowane były dla nastolatków, jednak szybko okazało się, że nie jest to jedyna grupa, w której gust trafiają zegarki Ice-Watch – pokochali je także artyści, osoby związane z modą, ale również ci, którzy po prostu lubią wyglądać oryginalnie.

W ofercie Ice-Watch znajdziemy zegarki sportowe, eleganckie i uniwersalne. Marka dedykuje swoje produkty kobietom, mężczyznom oraz dzieciom. Obecnie kupić można także zegarki odbiegające od sztandarowych produktów Ice-Watch – bardziej tradycyjne, klasyczne, na bransoletach lub paskach skórzanych. Zachowują one jednak typowy dla marki nowatorski design.

Zegarki projektowane są w Belgii, ale napędzają je japońskie mechanizmy Miyota.

Ice-Watch to marka, której produkty pokochały gwiazdy na całym świecie, a dzięki przystępnym cenom noszą je wszyscy, którzy chcą dodać swojemu wyglądowi lekkości i świeżości.

Sprawdź w naszym sklepie