truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Inwestycja w brylanty

Na całym świecie diamenty i złoto są uważane za opłacalną lokatę, stanowiącą dodatkowo świetne zabezpieczenie przed zawirowaniami na rynku gospodarczym, ekonomicznym i geopolitycznym. Fluktuacje cenowe, które powodują spadek wartości akcji, obligacji lub nieruchomości nie wpływają na obniżenie wartości diamentów i złota, zawsze utrzymują ich ceny na wysokim poziomie. To właśnie bezpieczeństwo i gwarancja zysku wyróżniają naszą propozycję spośród innych dostępnych inwestycji i przekonują coraz więcej osób w kraju i zagranicą.

  • Inwestując w brylanty stajesz się posiadaczem "materialnej lokaty" przynoszącej zyski,
  • Nie musisz obracać wielkimi sumami ani być uczestnikiem rynku światowego, by stać się posiadaczem brylantów,
  • Długoterminowa inwestycja w kamienie szlachetne jest bezpieczna i przynosi zyski,
  • Brylanty to międzynarodowa waluta, którą możesz spieniężyć w wielu zakątkach świata. Kamienie są wymienialne w kantorach, w punktach skupu złota, w niektórych sklepach numizmatycznych, w tym również u nas.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dotyczące możliwości inwestowania w wyjątkowe egzemplarze brylantów. Jako firma jubilerska sprzedajemy nie tylko biżuterię, ale również wyszukujemy na specjalne zamówienie, z całego świata niepowtarzalne, najrzadziej występujące diamenty o wyjątkowo wysokiej klasie czystości i doskonałej bieli. Specjalnie dla klienta znajdujemy, kupujemy najrzadsze unikatowe kamienie oraz pomagamy w ich odsprzedaży.

Warto z nami podjąć współpracę, ponieważ:

  • Nasze diamenty są bardzo konkurencyjne w stosunku do pozostałych ofert na rynku,
  • Utrzymujemy kontakty handlowe z wieloma firmami w Polsce i Europie,
  • W naszej ofercie znajdą Państwo każdy rodzaj szlifu.

Decydując się na zakup najcenniejszych, dostępnych w naszej ofercie diamentów, mogą Państwo mieć pewność, że stają się jedynymi na całym świecie posiadaczami wyjątkowego okazu. Bliskie ideałowi diamenty występują na tyle rzadko, że ich wartość stale rośnie. Jako profesjonalna firma doradzająca naszym klientom w zakresie zakupu brylantów, polecamy inwestowanie w te egzemplarze, które dzięki swojemu pięknu nie tylko przyciągają uwagę wytrawnych znawców jubilerstwa, ale przede wszystkim przynoszą wymierny zysk finansowy. Gwarantujemy Państwu: możliwość zakupienia kamienia bezpośrednio z giełdy oraz gwarancje otrzymania dokumentu poświadczającego autentyczność wszystkich przebadanych parametrów. (tzn. Certyfikaty GIA, HRD, IGI).

Nasze kamienie to coś więcej niż tylko diament, to:

  • Jakość, która jest ukryta w perfekcyjnym szlifie kamienia,
  • Brylancja i ogień potwierdzająca doskonałość proporcji diamentu,
  • Magia koloru oraz blask.

Kupując u nas, mają Państwo gwarancję otrzymania brylantów najwyższej jakości, wyselekcjonowanych przez najlepszych specjalistów. Nasza firma może pochwalić się międzynarodowym certyfikatem HRD oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Na podstawie Regulaminu Powoływania Rzeczoznawców posiadamy także nominację na Rzeczoznawcę SRJ w zakresie Eksperta Diamentów uchwaloną prze z Zarząd Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.