truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Lacoste

Lacoste to francuska marka odzieży sportowej założona w 1933 roku w trosce o wygodę zawodników. Logo marki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Wzięło się od przydomka René Lacoste – „Aligator”. Założyciel firmy znany był bowiem z tego, że nosił teczkę ze skóry aligatora.

Charakterystyczny wygląd nadał zegarkom pod koniec XX w. syn założyciela marki – Bernard Lacoste. Jedym ze stałych elementów jest kolor: biały, cytrynowy lub czerwony. Nawiązują one do stylistyki pierwszych produktów marki Lacoste. Spadkobierca zatroszczył się także o wyjątkową jakość produkowanych zegarków.

Czasomierze Lacoste charakteryzują się prostotą designu, klasycznymi kształtami i uniwersalnością, która pozwala na zestawianie zegarków zarówno ze stylizacją sportową, jak i casualową, a wiele modeli ma również elegancki wygląd. Tarcze zdobi zazwyczaj wyraźne logo aligatora. Oferta firmy jest jednak bardzo szeroka, a duży wybór kształtów tarcz, materiałów pasków, kolorów i zdobień sprawia, że każdy znajduje tu swój idealny zegarek – choć czasem trudno zdecydować się tylko na jeden.

Lacoste to marka powszechnie kojarzona z prestiżem, ale średnia półka cenowa zegarków marki pozwala na luksus noszenia logo aligatora nie tylko najbogatszym.

Sprawdź w naszym sklepie