Kontakt z doradcą: 605 106 632

Koszyk jest pusty

Leetal Kalmanson

LK Design - to wyjątkowa i elegancka biżuteria, która stworzona jest z metali uszlatechetnianych najwyższej jakości oraz pokryta 18 karatowym złotem oraz zdobiona kryształami Swarovskiego i Bohemskimi. To również najwyższej jakości skóra i różnorodne kamienie szlachetne (turkusy, opale). Dzięki temu wyroby tej marki to kunsztowne wzory ze zdumiewającymi szczegółami. Marka ta została stworzona przez Leetal Kalmanson, która cieszy się popularnością i uznaniem na całym świecie. Swoimi wyrobami, które sprzedaje ponad 30 butików na całym świecie zrewolucjonizowała rynek biżuterii. Leetal Kalmanson to projektantka pochodząca z Izraela. Na pomysł swojej marki LK Design wpadła podczas studiów w Philadelphi na Uniwersytecie Sztuk Pięknych, gdzie zainspirowała się wielkim światem mody. Dzięki nietuzinkowemu wzornictwu biżuteria ta szybko zrewolucjonizowała rynek modowy i stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek.

 

Projekty LK

Nad tym, by nowe wzory biżuterii były piękne i niepowtarzalne czuwają najlepsi projektanci z prestiżowych szkół w Izraelu. Tworzenie rozpoczyna się od ręcznego rysowania wzoru, który zostaje przekształcony w grafikę komputerową, z której powstaje końcowy efekt.

Materiały LK

Warto zdać sobie sprawę z faktu, że biżuteria ta wykonywana jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Leetal wykorzystuje patentowe elementy, wytwarzane specjalnie dla LK. Pewne trwałe i lekkie elementy są wycinane laserowo. Dzięki temu biżuteria ta pomimo jej pokaźnych rozmiarów jest lekka i komfortowa w noszeniu. Poza tym, w wyrobach tych znajdziemy kamienie szlachetne, kryształy Svarowskiego oraz Bohemskie. Niektóre z kamieni to AB (Aurora Boreale), co oznacza, że mają specjalną powłokę, która nadaje ich powierzchni niepowtarzalny błysk.

 

Główne produkty LK

Marka ta słynie głównie z wiszących kolczyków, efektownych, dużych naszyjników oraz szerokich, zwracających na siebie uwagę bransoletek.

LK – Kolekcje

Każdego roku możemy liczyć na dwie nowe kolekcje: wiosna – lato, jesień – zima. W każdej z nich znajduje się minimum 250 nowych wyrobów. Każdy z nich może być w kombinacji 6 róznych kolorów kamieni i metali.)

 

Biżuteria ślubna

Marka ta przygotowuje również kolekcje biżuterii ślubnej, w której znaleźć możemy gustowne kolie, bransoletki czy duże, zwracające na siebie uwagę kolczyki.