truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Michael Kors

Michael Kors to zarówno imię i nazwisko projektanta mody, jak i nazwa założonej przez niego firmy. Marka obecna jest na rynku od 1981 roku, a jej intensywny rozwój w ciągu ostatnich 15 lat sprawił, że w świadomości ludzi na całym świecie funkcjonuje jako synonim luksusu.

Najbardziej rozpoznawalne i kojarzone z firmą Michael Kors produkty to torebki i właśnie zegarki.

Czasomierze Michael Kors to zegarki modowe utrzymane w eleganckim, lecz także oryginalnym stylu. Oferta marki jest szeroka, obejmuje zegarki damskie i męskie o różnych kształtach i wielkościach, pasujących zarówno do stylizacji casualowych, jak i biznesowych oraz wieczorowych. Logo MK znajdziemy na bogato zdobionych, pokrytych złotem i wysadzanych kryształami kopertach, ale też na prostych, minimalistycznych tarczach.

Zegarki Michael Kors poza modnym designem cechują się również funkcjonalnością. Wybrane modele wyposażone są w chronografy, datowniki czy fluorescencyjne wskazówki. Marka posiada w ofercie także nowoczesne smartwatche wyświetlające powiadomienia z telefonu, śledzące aktywność użytkownika i mierzące spalone kalorie.

Marka uchodzi za ikonę mody, a sam projektant często otrzymuje nagrody i odznaczenia za swoje osiągnięcia. Ogłoszony został jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Jego projekty chętnie noszą gwiazdy światowego formatu, takie, jak Jennifer Lopez, Heidi Klum czy Michelle Obama.

 Sprawdź w naszym sklepie