Jubiler W. Śliwiński - brylanty, pierścionki, obrączki, zegarki, biżuteria
zamknij
Koszyk jest pusty

Szybki kontakt

tel. 605 10 66 32

sklep@wsliwinski.pl


O firmie

Nasza doświadczona i renomowana firma jubilerska istnieje od przeszło 25 lat. Obecnie firma W. Śliwiński posiada aż dziewięć salonów jubilerskich na terenie centralnej i południowej Polski. Nadrzędną misją naszej firmy jest zagwarantowanie klientom najwyższej jakości usług jubilerskich w niewygórowanych i atrakcyjnych cenach.

Przeglądając propozycje naszych salonów, odnajdą Państwo szeroki i różnorodny wybór biżuterii złotej i srebrnej oraz jedyne w swoim rodzaju kolekcje biżuterii zaręczynowej i ślubnej, wyjątkowe wzornictwo i najwyższy standard wykorzystanych materiałów, zapewniają o ich unikalności. Asortyment naszych sklepów jubilerskich obejmuje także ekskluzywne kolekcje biżuterii z brylantami oraz najnowsze propozycje stylowych i elegancko się prezentujących zegarków naręcznych, pochodzących wprost od czołowych producentów (Omega, Longines, Maurice Lacroix, Tissot, Certina, Tag Heuer).

Oferowane przez nas kolekcje biżuterii zostały niejednokrotnie zauważone i docenione przez działalność niezależnej Najwyższej Rady Diamentowej. Tego rodzaju wyróżnienia są dla nas dodatkową motywacją i pozytywnym impulsem do podniesienia świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

W trosce o zapewnienie naszym klientom najlepszych propozycji, uważnie śledzimy zmieniające się trendy w modzie i staramy się dostosowywać do wyznaczonych standardów. Swoją ofertę kierujemy także do klientów biznesowych, zainteresowanych marketingowym wykorzystaniem asortymentu naszych sklepów jubilerskich.

Zobacz także...