truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

O nas


Historia firmy W. Śliwiński

Firma W. Śliwiński dostarcza najwyższej jakości obrączkibiżuterięzegarki renomowanych światowych marek od 30 lat. Jej początki sięgają 1990 roku, kiedy to dwoje młodych ludzi, chcących podzielić się swą miłością do tego co piękne i ponadczasowe otwiera w rodzinnym mieście Lublinie firmę zajmującą się produkcją srebrnej biżuterii. Od tego czasu, dzięki ciężkiej pracy, chęci ciągłego rozwoju i niesłabnącej pasji Małgorzaty i Waldemara  Śliwińskich firma rozrasta się, poszerzając jednocześnie zakres swej działalności. Obecnie sieć sprzedaży obejmuje 7 salonów na terenie centralnej i południowej Polski oraz sklep internetowy.

Jako rodzinna firma od początku działalności stawiamy na przywiązanie do tradycji, szacunek do drugiego człowieka oraz zarządzanie przez wartości, które przez lata staramy się krzewić i pielęgnować w naszym otoczeniu. Każdego dnia jako priorytet stawiamy sobie budowanie trwałych relacji z Klientami - ludźmi takimi samymi jak my, z pasjami, pragnieniami i potrzebami, w życie których chcemy wnieść odrobinę luksusu.   

Nigdy nie czuliśmy się jedynie "sprzedawcami biżuterii". Wierzymy, że dzięki naszym produktom stajemy się cichymi bohaterami najważniejszych momentów w życiu naszych Klientów.

Pragniemy, aby w czasach, w których coraz trudniej jest wierzyć w istnienie rzeczy trwałych i pięknych nasza biżuteria towarzyszyła Wam w każdej chwili życia, stając się symbolem ludzkich uczuć i relacji. 

 

Tylko wyselekcjonowane produkty!

Wśród starannie wyselekcjonowanego asortymentu naszych salonów odnajdą Państwo różnorodną biżuterię złotą, srebrną, biżuterię zaręczynową i ślubną oraz jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne kolekcje biżuterii z brylantami, o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższym standardzie wykorzystanych materiałów.

 

Oficjalna dystrybucja najlepszych marek

Oferujemy Państwu również bogaty wybór zegarków renomowanych szwajcarskich marek, takich jak: Omega, Breitling, Tag Heuer, Longines, Rado, Tissot, japońską precyzję  reprezentowaną przez  Seiko, Citizen, oraz zegarki i biżuterię modową (m.in. Gucci, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Calvin Klein).

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, profesjonalizmowi zgromadziliśmy wokół siebie grono stałych, oddanych Klientów. Pragniemy, aby każdy czuł się u nas dobrze i wyjątkowo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych salonach były zawsze proste i przyjemne. Każda decyzja o zakupie sprawia, że czujemy się docenieni i wyróżnieni, dlatego dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie.

 

Zapraszamy serdecznie!