truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Seiko

Seiko to japońska spółka założona w 1881 roku przez Kintarō Hattori. Początkowo zajmowała się tylko naprawą zegarków. Firma szybko rozwinęła swoją działalność i dzięki pracy nad nowymi technologiami dogoniła producentów europejskich, aby w końcu wyprzedzić konkurencję i stać się jedną z największych marek sprzedających zegarki.

Seiko urosło do rangi legendy, kiedy w 1923 roku w wyniku trzęsienia ziemi spłonęła fabryka w Tokio. Zniszczonych zostało 1500 zegarków, które oddane były do naprawy. Kintarō Hattori jednak nie poddał się i wznowił produkcję. Pierwsze zegarki trafiły do klientów, którzy stracili swoje zegarki w pożarze.

Seiko to czasomierze o wysokiej jakości wykonania. Firma uhonorowana została wieloma ważnymi w branży nagrodami. Klienci doceniają zwłaszcza japońską precyzję wykonania i niepowtarzalny design.

Marka zyskuje sobie zwolenników również dzięki różnorodności modeli. W ofercie znajdziemy zegarki uniwersalne, ale także typowo sportowe czy nawet ekskluzywne. Zegarki Seiko zadowolą zarówno wielbicieli nowoczesności, jak i tych, którzy wolą klasyczny design.

 Sprawdź w naszym sklepie