truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Skagen

Firma Skagen założona została w 1989 roku w Stanach Zjednoczonych przez Duńskie małżeństwo Henrika i Charlotte Jorstów. Dzięki prostemu, skandynawskiemu designowi i atrakcyjnemu stosunkowi ceny do jakości już po niecałych 10 latach Skagen stał się tak dużym przedsiębiorstwem, że Jorstowie mogli wrócić do Dani, aby otworzyć tu 80 swoich sklepów i europejskie biuro dystrybucji.

Obecnie firma funkcjonuje w ramach grupy Fossil i znana jest na całym świecie. Do największych i najciekawszych osiągnięć marki zaliczyć można skonstruowanie zegarka posiadającego tylko jedną wskazówkę odpowiedzialną za wskazanie czasu.

Zegarki Skagen urzekają prostym, minimalistycznym stylem charakterystycznym dla wzornictwa skandynawskiego. Dzięki takiemu designowi zyskują na czytelności. Klienci doceniają także modową uniwersalność czasomierzy – zegarki pasują do wielu różnorodnych stylizacji, zarówno codziennych i biznesowych, jak i wieczorowych.

Produkty marki Skagen zaliczyć można do zegarków typu fashion, jednak wysokiej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i atrakcyjna cena zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Sprawdź w naszym sklepie