Jubiler W. Śliwiński - brylanty, pierścionki, obrączki, zegarki, biżuteria
zamknij
Koszyk jest pusty

Szybki kontakt

tel. 605 10 66 32

sklep@wsliwinski.pl


Trendy

Trendy wiosna-lato 2016

Kolczyki nie do pary, lub takie sięgające do ramion. Grube, przylegające do szyi lub długie, wyglądające jak medale, naszyjniki czy cieniutkie bransoletki i pierścionki. Taka biżuteria króluje w sezonie wiosna-lato 2016!!! Trendy, jak zwykle, wyznaczyli najlepsi projektanci i sławne domy mody m.in. Oscar de la Renta, Louis Vuitton, Hermes oraz Dolce&Gabbana.

Kolczyki nie do pary proponują w tym sezonie Oscar de la RentaNina Ricci i Louis Vuitton. Te ozdoby mogą różnić się wszystkim. Długością, formą, kolorem. Dom mody Hermes lansuje natomiast w tym sezonie noszenie tylko jednego kolczyka…Za to Dolce&Gabbana i Roberto Cavalli stawiają na długie kolczyki, sięgające aż do ramion.

Naszyjniki w sezonie wiosna-lato 2016 to natomiast grube, przylegające do szyi chokery. Dom mody Balmain proponuje plastikowe, Givenchy stawia na barkowy przepych, a Chanel proponuje takie „obroże” wysadzone błyszczącymi kamieniami. Projektanci: CelineDerek LamEdun i Reed Krakoff lansują natomiast w tym sezonie długie naszyjniki, wiszące niczym medale.

Bransoletki w tym sezonie są cienkie.  Karl Lagerfeld dla Chanel umieścił na nich napis "Make fashion not war", a Pierre Hardy na zlecenie Christophe'a Lemaire'a dla francuskiego domu mody Hermes, zaproponował srebrną bransoletkę z  kołem , które przypomina element uzdy. Na wybiegach królują w tym sezonie także cienkie, delikatne pierścionki. Dom mody  Valentino zaproponował takie ozdoby z elementami marynistycznymi.