Kontakt z doradcą: 605 106 632

Koszyk jest pusty

Upominki biznesowe

Prezent dla szefa, nagroda dla pracownika czy też upominek dla znaczącego kontrahenta? Nie muszą się już Państwo zastanawiać, co wybrać, aby wypaść stosownie do okazji, a przy tym niebanalnie.

Firma Jubilerska W. Śliwiński od lat proponuje swoim Klientom wyjątkowe pomysły na eleganckie prezenty biznesowe, stworzone z dbałością o najmniejsze detale. Wszystkie oferowane wyroby wykonane są z materiałów o najwyższej jakości: srebra próby 925 potwierdzonej certyfikatem z dodatkami naturalnej skóry oraz szlachetnych odmian drzew.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle wysmakowaną Linię Office łączącą w sobie piękno i funkcjonalność. Linia Office to eleganckie komplety na biurka, podkładki pod mysz komputerową, pojemniki na korespondencję i ważne notatki, pojemniki na długopisy, ołówki itp., noże do papieru, a także różnego rodzaju notesy, albumy na zdjęcia i kroniki, organizery i wizytowniki - wszystkie oprawione w skórę z elementami srebra. Linia Office tworzy bardzo klasyczną i harmonijną całość dzięki wspólnym dla wielu jej elementów srebrnym motywom zdobiącym. Umożliwia to dowolne zestawianie prezentowanych wyrobów w indywidualne kolekcje.

Na niektórych elementach Linii Office istnieje możliwość bezpośredniego wykonania graweru np. logo Państwa firmy lub też umieszczenia tabliczki z indywidualną dedykacją. Jest to doskonały sposób na podniesienie prestiżu Państwa biura oraz zapisanie się na długo w pamięci obdarowanych.

Doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrz biurowych są również srebrne obrazy należące do Linii Decorative. Motyw galopujących koni kojarzy się z siłą i dynamizmem, a przy okazji komponuje się z innymi elementami naszej oferty. Prezentem niezwykłym i wywołującym niezapomniane wrażenia estetyczne są także pokrywane srebrem figury wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy detal. To one w dużej mierze będą wpływać na wizerunek wnętrza oraz pokazywać duże wymagania i styl właściciela.

Wybierając naszą ofertę podkreślą Państwo swój wysoki profesjonalizm, co pośrednio przyczyni się do osiągania wielu sukcesów biznesowych - czego Państwu i sobie życzymy.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Dział Handlowy - tel. 081/ 742-62-49

e-mail: leader@wsliwinski.pl