truck_ico.png Darmowa dostawa pin_ico.png 9 stacjonarnych sklepów w Polsce watch_ico.png Renomowane marki z całego świata! Szybki kontakt: +48 605 10 66 32 sklep@wsliwinski.pl

 
Moje konto Moje konto

Zyskaj więcej zostając naszym Klientem!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy rozbudowany program korzyści dla Klientów W. Śliwiński. Nie zwlekajcie i zostańcie naszymi Klientami dokonując zakupu w sklepie internetowym lub w jednym z salonów firmowych.

Program lojanościowy

zyskaj_2.jpgKarty Stałego Klienta W. Śliwiński gwarantują liczne przywileje i korzyści.
Ich posiadaczom przysługuje rabat na zakupy zgodny z wartością oznaczoną na karcie. W programie lojalnościowym występują dwa rodzaje Kart Stałego Klienta:

  • 7% - przyznawana po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 700,00 zł;
  • 11% - otrzymuje ją Klient, który dokona zakupów na łączną kwotę 4000,00 zł.

Aby otrzymać Kartę należy dokonać jednorazowych zakupów na określoną kwotę lub też zbierać paragony, po zsumowaniu których wydawana jest karta.

Posiadacze Kart otrzymują dostęp do Secret Sale oraz jako pierwsi informowani są o najnowszych kolekcjach, promocjach i dodatkowych usługach dostępnych wyłącznie dla członków programu lojalnościowego W. Śliwiński;

Karty W. Śliwiński upoważniają również do:

  • specjalnego rabatu urodzinowego w wysokości 15 %;
  • uczestnictwa w eventach zorganizowanych przez firmę;
  • zakupów premiowanych punktami, które można wymieniać na bony podarunkowe.

Bony podarunkowe

zyskaj_3.jpgJeśli nie masz pomysłu co kupić lub obawiasz się że Twoja niespodzianka rozczaruje obdarowaną osobę sięgnij po dostępne w naszych salonach Bony Podarunkowe. Są one idealnym i zawsze trafionym podarunkiem na różne okazje - urodziny, imieniny, ważne rocznice. Mogą być również formą podziękowania za współpracę. Dzięki nim zyskają Państwo pewność, że Wasze prezenty będą dopasowane do indywidulnych preferencji.

Dostępne nominały: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 500 zł.

Bony ważne miesiąc od daty zakupu. Istnieje możliwość wydłużenia tego okresu na specjalne życzenie Klienta.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

zyskaj_1.jpgGwarantujemy autentyczność i najwyższą jakość oferowanej biżuterii oraz zegarków.

Blisko 30-letnie doświadczenie zdobyte w branży jubilerskiej pozwala nam na zagwarantowanie Klientom najwyższej jakości usług w rozsądnych cenach.

W trosce o zapewnienie naszym Klientom najlepszych propozycji, uważnie śledzimy zmieniające się trendy w modzie. Przy wyborze biżuterii stawiamy na oryginalność i autentyczność.

Zakupiony towar pakujemy w eleganckie firmowe opakowania jubilerskie, odpowiednio dobrane do charakteru, rodzaju biżuterii oraz okazji, na którą jest on przeznaczony.

Otwarty, chętny do pomocy i wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszych salonach były dla Klienta zawsze przyjemnością.

Oferujemy możliwość osobistego odbioru towaru w ośmiu salonach na terenie Polski, różnorodne formy płatności (płatności online, przelewy, karta, gotówka),możliwość negocjacji cen oraz zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym.

Biżuteria z diamentami zakupiona w naszych salonach posiada wystawiony przez eksperta diamentowego Waldemara Śliwińskiego Certyfikat Jakości Diamentów. W przypadku wyrobów na specjalne zamówienie posiadających kamienie o masie od 0,3 Ct dołączamy certyfikat HRD, GIA, IGI.